Послуги

Висотний феєрверк

Висотний феєрверк

Висотний феєрверк - це найбільш потужні піротехнічні вироби калібром від 60 до 300 мм у діаметрі, робота яких у нічному небі найбільш видовищним.

Висотні феєрверки (салютні кулі) вистрілюються із спеціальних феєрверкових пускових мортир на висоту від 70 до 400 метрів.

Висотні феєрверки зазвичай завершують програму піротехнічного показу і стають яскравою барвистою точкою всього свята.

Музичний феєрверк

Музичний феєрверк

Музичний феєрверк - мабуть, самий складний вид феєрверку на сьогоднішній день. Він вимагає від нас не тільки професіоналізму, а й спеціального виконавчого обладнання, а також програмного забезпечення.

Подібні проекти вимагають до себе великої уваги і розбиваються на кілька етапів:

  • Вибір музичного супроводу
  • Підготовка піротехнічних виробів, складання, перевірка обладнання
  • Проведення феєрверку з музичним супроводом
Парковий феєрверк

Парковий феєрверк

Парковий феєрверк складається із піротехнічних виробів, висота роботи яких починається прямо на землі і піднімається на висоту до 70 метрів. До таких піротехнічних виробів відносяться фонтани, фігури статичні і динамічні, огнепади, контурні свічки, римські свічки, буряки, батареї салютів калібром від 12 до 50 мм.

Парковий феєрверк є оптимальним варіантом у випадках якщо майданчик відведений під феєрверк недостатньо великий, або відстань від глядачів становить не більше 50м. Дане шоу може бути нітрохи не менш видовищним висотного феєрверка. Парковий феєрверк так само чудово поєднується з висотним, доповнюючи його і надаючи насиченості в фарбах і збільшуючи різноманітність вогняних картин. У більшості випадків висотний феєрверк є продовженням паркового а парковий у свою чергу часто починається з піротехнічних фігур.

Денний феєрверк

Денний феєрверк

Денний феєрверк (димний) - проводиться у світлий час доби. Яскравий, кольоровий дим створює в небі красиві, неповторні образи.

Для влаштування денного феєрверка використовують спеціальні піротехнічні вироби, які споряджені димовими сумішами. Останні при горінні можуть давати дими сірого, білого та чорного кольорів, а також кольорові дими різних відтінків.

Наземний феєрверк

Наземний феєрверк

Наземний феєрверк - створюється піротехнічними засобами, які розташовуються на землі . Цей феєрверк зручно і безпечно спостерігати на дистанції від 5 до 50 метрів (залежно від ширини фронту виставленої піротехніки), і, нарешті, для того, щоб споглядати це видовище навіть з 5-ти метрів, не треба задирати голову вгору, а потрібно просто дивитися перед собою.

При проведенні наземних феєрверків застосовуються: фонтани, спалахи, водопади, свічки (транспаранти або логотипні), вулкани, факели. Всі ці вироби можна використовувати самостійно, а деякі з них - для створення так званих піротехнічних фігур або композицій.

Феєрверк на воді

Феєрверк на воді - заряд спочатку падає на воду і лише через якийсь час вибухає зі звуковим ефектом, розкидаючи кольорові зірочки. Такий феєрверк запам'ятовується не тільки своєю красою, але і незвичайним ефектом - горінням безпосередньо на воді.